O firmie

Firma Mikodruk Computer S.C. to zakład poligraficzny z długoletnią tradycją. Działamy na rynku od 1997 roku. Zdobyte doświadczenie umiejętnie łączymy z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym możemy zaoferować wysoką jakość druku offsetowego, sitodruku oraz tampondruku. Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące profesjonalnego partnera i sprawdzonego producenta materiałów reklamowych na każdą okazję.


Proponujemy różnorodne techniki drukowania i oferujemy pełen zakres prac introligatorskich, aby odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. 

MIKODRUK

Gadżety reklamowe, które zaskakują

W Mikodruk stawiamy na kompleksową obsługę nawet najbardziej niestandardowych zamówień i podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Oferujemy wszechstronną usługę wydruku zarówno agencjom reklamowym jak i gminom czy urzędom miast. Nasza drukarnia jest otwarta na klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość wydruku i profesjonalną współpracę. 

 

Specjalizujemy się w nadrukach i grawerach na gadżetach reklamowych typu: breloki, długopisy, ołówki, otwieracze, smycze, torby reklamowe foliowe i papierowe z logo klienta, kubki szklane, wyroby porcelitowe, T-shirt, polary, czapki, bluzy i wiele innych.

 

Gadżety reklamowe zapewniają marce fizyczną obecność na każdym wydarzeniu, konferencji czy targach. Ponieważ są one wygodnym sposobem na przenoszenie Twojego logo, są idealne dla firm, które chcą, aby ich marka była rozpoznawalna.

 
MIKODRUK

Indywidualne podejście do każdego klienta

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam realizować zarówno pojedyncze zlecenia, jak i duże projekty. Nasz zespół służy pomocą na każdym kroku, od projektu po produkcję. Zależy nam na dostarczaniu najwyższej jakości usług po przystępnych cenach. Zawsze koncentrujemy się na ulepszaniu wykorzystywanych przez nas procesów i technologii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby był zadowolony ze swojego zamówienia.

 

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne wymagania i cele, dlatego do każdego projektu podchodzimy z uwagą i szacunkiem, a każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie. Chcemy, aby każdy klient czuł, że otrzymuje coś wyjątkowego. 

MIKODRUK

Najwyższy poziom usług

od wielu lat

Celem naszej drukarni jest dostarczanie produktów najwyższej jakości za rozsądną cenę. Nad każdym projektem czuwają profesjonaliści, którzy zawsze są gotowi na pomoc w stworzeniu najlepszego produktu!

 

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, więc możesz mieć pewność, że gdy będziesz z nami współpracować, Twoje zlecenie zostanie wykonane dobrze.

 

Aby uzyskać więcej informacji o tym, czym się zajmujemy lub jak możemy Ci pomóc w realizacji kolejnego projektu, skontaktuj się z nami już dziś!