Technologie

Drukarnia Mikodruk to firma oferująca pełen zakres usług poligraficznych, dzięki którym wykonujemy nawet najbardziej niestandardowe projekty. Poznaj technologie, z pomocą których tworzymy rozwiązania reklamowe dla naszych klientów. 

Druk offsetowy - wysoka jakość w korzystnej cenie

Druk offsetowy to technologia, którą z powodzeniem możemy zastosować na wielu podłożach, od standardowego arkusza papieru po samoprzylepne etykiety. Dzięki offsetowi uzyskamy niedrogie realizacje i wysokiej klasy obraz na różnorodnych materiałach, bez względu na to, czy jest to karton, czy skoroszyt. Korzystając z możliwości druku offsetowego, zapewniamy dokładne odwzorowanie kolorów, detali i nieprawdopodobną wyrazistość zadruku. Drukujemy na arkuszowych maszynach offsetowych w formacie B3, B2 i B1 oraz na ośmio-, cztero-, dwu- i jednokolorowych maszynach z dodatkiem lakieru offsetowego lub dyspersyjnego.

Druk cyfrowy - personalizacja wydruku zgodna z oczekiwaniami klienta

Druk cyfrowy pozwala na wysoką jakość wykonania wydruków przy wygenerowaniu niskich kosztów. To przepis na korzystną cenę i perfekcyjne materiały reklamowe praktycznie od zaraz, bez względu na to, czy są to ulotki, katalogi czy broszury. Dzięki temu w naszej drukarni możemy zagwarantować spersonalizowane i identycznie wydruki, nawet w różnych odstępach czasowych. 

Sitodruk - niezawodna szybkość i wytrzymałość wydruku

Sitodruk to wyjątkowa i niezwykle trwała technika nadruku, zarówno w przypadku materiałów poliestrowych, jak i tych wykonanych z bawełny. Nasz proces sitodruku pozwala uzyskać wyraźne i ostre obrazy przy użyciu szerokiej gamy kolorów farb. Niezależnie od tego, jaki jest projekt, od papieru po plastik, mamy wszystko pod kontrolą. W Mikodruk oferujemy wyspecjalizowane gadżety reklamowe, które w pełni wykorzystują wyżej wymienioną technologię. Gwarantujemy prawidłowo wykonany nadruk, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością podczas użytkowania. Wydruki będą gotowe w mgnieniu oka!

Tampondruk - spersonalizowany wydruk na każdej powierzchni

Tampondruk ma wiele zalet i zyskuje coraz większą popularność ze względu na przystępną cenę, szybkość i elastyczność. Może być stosowany zarówno w produkcji masowej, jak i małoseryjnej. Sprawdza się w przypadku szerokiej gamy podłoży, w tym papieru, plastiku, metalu, szkła, gumy i tkanin. To technika idealna na oznakowanie m.in. długopisów, breloków, artykułów gospodarstwa domowego i innych przedmiotów codziennego użytku. 

Druk termotransferowy - doskonała trwałość i odwzorowanie kolorów

W Mikodruk oferujemy druk termotransferowy. To rodzaj druku atramentowego, który wykorzystuje ciepło do przeniesienia obrazu z taśmy barwiącej na podłoże. Obraz może być drukowany na wielu różnych powierzchniach, w tym na etykietach papierowych i plastikowych, a także na odzieży. To ostre odwzorowanie kolorów i wysoka jakość na produktach wykonanych z szerokiej gamy materiałów. W naszej drukarni oferujemy niestandardowe opcje, dzięki którym firma zostanie zauważona przez klientów.

Haft komputerowy - wyjątkowa forma prezentacji na gadżetach reklamowych

Haft to jedna z najtrwalszych i najbardziej prestiżowych metod zdobienia tekstyliów.  Pozwala na personalizację wzorów i możliwość stosowania dowolnych kolorów.  Jeśli chcesz nadać indywidualny charakter produktom swojej firmy, skorzystaj z haftu komputerowego. W naszej drukarni posiadamy możliwość haftu na wiele materiałów, do 12 kolorów. Wierzymy, że haft jest potężnym narzędziem marketingu i reklamy, dzięki temu możemy sprawnie przekształcić pomysły w rzeczywistość.

Grawer laserowy - precyzja na wielu powierzchniach 

Grawer laserowy to najlepsze rozwiązanie dla uzyskania szczegółowych i wysokiej jakości wydruków na różnego rodzaju gadżetach reklamowych. Można go wykorzystać do tworzenia produktów promocyjnych, takich jak długopisy lub kubki, które pomogą przyciągnąć klientów do firmy. Grawerki laserowe są znane ze swojej dokładności, co jest szczególnie ważne, gdy nadruk powstaje na produktach z drobnymi szczegółami.

Pracownia introligatorska - kompleksowane usługi poligraficzne w jednym miejscu

Dział introligatorni został wyposażony tak, aby umożliwiał nam samodzielną oprawę bez potrzeby zlecania prac podwykonawcom. Posiadamy linię do oprawy zeszytowej płaskiej i oczkowej, linię do oprawy klejonej, linię do foliowania na gorąco, maszyny sztancujące, falcerki, bigówki. Oferujemy takie usługi dodatkowe jak: lakierowanie UV, perforowanie, numerowanie, personalizację na dowolnych formularzach i listach, sortowanie, pakowanie, doklejanie próbek i sztancowanie.